× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум
denz4y
29 май 2012

Аз предлагам да се направят стаи във сварата.
Да има различни маси например със 5чипа , 10ч. с 20ч. , 30ч. , 40ч. , 50ч.
И, всеки ще влиза където има възможност!

Гласувайте ЗА и Против. емотикона

Премахни рекламата

X-team
30 май 2012

Хубаво предложение е - ако влизат в сварата примерно 1000 човека.А ние сме около 100 - 150.Тогава това предложение, остава като невъзможна мисия.Добре си е така за сега освен ако на 100 чипа,се махне залога от 5 и 25 чипа.Не може да влезеш с 100 чипа и да заложиш 5 или 25.Смешно е! (dull)

Xc3ss
30 май 2012

Аз съм за така хората ще имат по-голям избор отколкото сега.Ще е хубаво ако направят така.емотикона
емотикона

KoPaBaK
31 май 2012

А аз предлагам да оправите правилата.....Това няма нищо общо със сварката.....Не знам кой измисля правилата ама не стават за нищо.....В СВАРАТА единствено 7спатия се връзва със останалите карти.....А тука всички седмаци са силни.....Кви са тея глупости....емотикона

zzccgg
31 май 2012

KoPaBaK,напълно те подкрепям

JIvOtNoToo
31 май 2012

Само професори тука. 777 е най силната карта,глупости били ,ходете се прегледайте

X-team
31 май 2012

Стига сте писали врели - некипели ,като не знаете правилата на сварата.

KoPaBaK - Като тия 7-ци не струват,тогава колко са 3 седмака в бройки и колко са 3 АСА ?!

Разбрах че някой не знае как стоят нещата с 7-ците.Ще ви кажа само че 7 спатия е жокера,а останалите 7-ци важат само с еднаква боя като:

7 каро,Дама каро и някава друга карта от боите е 17 бройки.

7 и 7 = 23.

denz4y
31 май 2012

X-team - Ем, като няма маси всеки ще може да си създава и да играе и да си избере със колко ще се играе и на който му отърва ще влезне в тази маса..

scorpo
05 юни 2012

@denz4y - автоматично те слага на масата ( ако има такава ) която отговаря на броя чипове които имаш.

За 7-ците ще си замълча, защото това което каза KoPaBaK и съгласената с него zzccgg изобщо не знаят за какво иде реч в играта, просто мислят логично.
Моля не мислете, а четете!

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш